Wednesday, October 31, 2012

vaheaeg

Tere jällegi, head blogijad!
Alustasin oma vaheaega maal vanaema ja vanaisa külastamisega. Seal tegin nii palju välitöid, kui vihmane ilm lubas. Tulin tagasi pühapäeval, et minna spordihalli Pärnu VK ja Poliurs Ozolnieki vahelist kohtumist vaatama. Pärnu kaotas küll esimese geimi, aga järgmised kolm kuulusid siiski meile ja Pärnu võitis kogu kohtumise tulemusega 3:1.
Uue nädala alguse veetsin põhiliselt kodus raamatut lugedes ja käisin ka sõprade juures. Kolmapäeval oli mul tavapärane tennisetrenn. Neljapäeval aga käisin sõpradega Tervises lauatennist mängimas. Tegime seal ka väikse võistluse, mis kujunes tasavägiseks ja lõpuks leppisime sõbraliku viigiga. Ka reedel üritasime lauatennist mängima minna, kuid kahjuks oldi meist juba ette jõutud. Nädalavahetuse veetsin seekord kodus ja proovisin vaheajal veel maksimaalselt puhata. Nii ruttu see lühike vaheaeg läbi saigi.